Registrácia používateľa

Bez registrácie je možné pracovať s kompletnými Zbierkami zákonov od roku 1918 v ich platnom a účinnom znení. Po registrácii a prihlásení môžu používatelia pracovať s úplnými zneniami predpisov vo všetkých časových verziách a naviac využiť funkciu vlastných poznámok a sledovanie zmien jednotlivých predpisov alebo paragrafov (tzv. funkcia Alert).

Pre objednanie predplatného knižníc autorského obsahu a ďalších aplikácií kontaktujte prosím Vášho obchodného zástupcu.

Postup pri registrácii

  1. V pravom hornom rohu zvoľte "Prihlásiť sa / Registrácia". Zobrazí sa Vám stránka s prihlasovacím formulárom (pozri obrázok nižšie). Kliknite na odkaz "Registrácia" a zobrazí sa Vám registračný formulár (pozri obrázok nižšie), kde vyplníte Vami zvolené používateľské meno, emailovú adresu a heslo. Emailová adresa sa použije na overenie registrácie, prosím zadajte reálnu emailovú adresu, na ktorú Vám bude doručený potvrdzovací email. Emailovú adresu je možné po úspešnej registrácii kedykoľvek zmeniť v nastaveniach.

  2. Následne Vám na zadanú emailovú adresu príde aktivačný email s linkom. Kliknutím na tento link sa aktivuje Váš používateľský účet.

  3. Po aktivácii je možné sa prihlásiť.
Obrázok: Prihlasovací formulár
prihlasenijpg
Obrázok: Registračný formulár
registracejpg